Aurvoll skole

Sekretær

Marianne Stenersen

marianne.stenersen@oyer.kommune.no

Tlf: 61 10 19 29

 

Bolig og eiendom

Vaktmester

Ole Christian Mathisen

ole.christian.mathisen@oyer.kommune.no

Tlf: 61 26 81 00

Helse og familie

Assistent

Mai-Lise Steinsli

mai-lise.steinsli@oyer.kommune.no

Tlf: 61 26 81 00

Hjemmebaserte tjenester

Tjenesteleder

Karen Marie Nordgård

karen.marie.nordgard@oyer.kommune.no

Tlf: 61 05 61 00

 

Kultur- og fellesfunksjoner

Aktivitetskoordinator

Hilde Odden Rom

hilde.odden.rom@oyer.kommune.no

Tlf: 99 70 70 25

Miljøtjeneste og bofellesskap

Tjenesteleder

Kristina Kvarberg

kristina.kvarberg@oyer.kommune.no

Tlf: 61 05 61 00

Mosjordet barnehage

Tjenesteleder

Birgitte Moe 

birgitte.moe@oyer.kommune.no

Tlf: 61 10 19 04

Plan og utvikling

Tjenesteleder

Øystein Jorde

oystein.jorde@oyer.kommune.no

Tlf: 61 26 81 00

Solvang skole

Rektor

Silje Bech-Hanssen

silje.bech-hanssen@oyer.kommune.no

Tlf: 61 27 78 10

Veg, vann og avløp

Tjenesteleder

Pål Båtstad

pal.batstad@oyer.kommune.no

Tlf: 61 26 81 00

Vidarheim barnehage

Assisterende styrer

Monika Brügger

monika.brugger@oyer.kommune.no

Tlf: 61 10 19 34

Øyer helsehus

Tjenesteleder

Anette Wille

anette.wille@oyer.kommune.no

Tlf: 46 91 68 23

Øyer ungdomsskole

Rektor

Stein Erik Uhlen 

stein.erik.uhlen@oyer.kommune.no

Tlf: 61 27 55 00