Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Postlister

På arbeidsdager publiseres poslistene dagen etter at posten er kommet eller sendt. Postlistene inneholder oversikt over inngående og utgående post til/fra kommunen. Av sikkehetsmessige årsaker publiseres ikke selve dokumentene, de kan du i postlista be om å få innsyn i:  I postlista klikker du på lenke "Søk om innsyn i dokument" på det du ønsker innsyn i. Fyll ut felter for navn, epostadresse og evt kommentar og klikk på Send. Dette genererer en anmodning til Øyer kommune som besvares så snart som mulig.

Søk i journal
Avdeling:
Dato: Klikk datofeltet for å velge en annen dato. Klikk deretter på "Oppdater" for å oppdatere listen.
Søk:
Dokumenttype: Alle Inngående dokumentUtgående dokument Notat
Offentlig journal
21/3041-2
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Bård Sigurd Manengen, Ellen Kathrine Hildora Lie, Pål Breen
21/275-41
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Lars Rinheim, Helge Haugerud, Kjetil Broberg, Liv Ellen Torp, Ole-Martin Pedersen, Inge Nygård, Geir Tore Rognstad, ROGNSTAD KARIN ELISABETH, ROGNLIEN MONICA MORK, 13 EIENDOM AS, ROMSÅS PER, RINHEIM BJØRN JO, MAGELI CAMPING OG HYTTER AS, STATENS VEGVESEN, KRISTIANSTUEN JONAS, EDSETH MÅLFRID MAGDA, MIDTMAGELI JON HALVOR, NYGÅRD HÅVARD, SLETMO LARS MORTEN, ANLEGG ØST ENTREPRENØR AS, GRANHEIM ARVID, GRANHEIM KRISTIN ANDERSEN, KRAABØL BENTE M LINDBERG, SKJELLHAUGEN PÅL, KRAABØL JØRN, TORSGÅRD ELBJØRG, SKOGHEIM LAILA BODIL, BJERKE GISLE, GRANUM JAN OLAV, FLÅTÅMO OLGA, Dnt Lillehammer, HØILAND THOR ARNE, Gudbrandsdalsmusea AS, Nlf-Senteret AS, JOHNSGÅRD JAN OLAV, Trygg Trafikk Innlandet, ANDREASEN LISE, BJØLGERUD KARL A, KRISTIANSEN JIMMY, HAMRE TORE, MORK INGRID OLAUG, SKOGHEIM LARS, Øyer-Tretten Bonde og Småbrukarlag, SLETMO HALVOR ANTON, HAUGEN ERLAND, HAUGEN GERD INGER S, BORGEN ANETTE, REIERSEN KENNETH, AUSTGARDEN LILL T HAGEN, BAKKEN TORHILD WENCHE, EVENSTAD AUD GUNVOR, SVEHAUGEN HANS FREDRIK, BJERKESTUEN HANS KRISTIAN, BJERKESTUEN NORA K M, GRØNLUND LIV, MOE ERLAND, GRANUM OLAV MAGNE, MORTENSEN ARNE JOHANNES, Øyer og Tretten Bondelag, AKBABA YASEMIN, ØYER KOMMUNE, Tretten Sentrum, HAGEN TORE MASKIN AS, BLOMBERG IVAR, BERGUM KENT RUNE, WENTZEL STINE, NYBORG HILDE, REIERSEN INGER THEA, REIERSEN OLE ARNE, BRENNHAUGEN TOVE IREN, BERGMO BÅRD IDAR, BRÅTHEN KURT OVE, FONSTAD HILDE-GUNN, AUSTGARDEN ARILD STENSLID, GRANHEIM SIMON ELIOT, RØNNING ASGEIR, Glør Partner AS, Vevig AS, Elvia AS, FRYDENLUND ROLF JOHAN, HAUGE TORSTEIN, SOLBAKKEN RUNE, HAGEN MARI ANN, POLLMO KAI OVE, BRATT DORIS, NERMOEN ARNFINN STÅLE, Sør-Gudbrandsdal Skogeierlag, FLATEMO GUDMUND, MELBØ HELGE, GRINDAHL ODDVAR, GRÅV RANDI GRETHE, GUDBRANDSDAL ENERGI PRODUKSJON AS, GRANUM MORTEN, TANDE AMUND HONGSHAGEN, STRANGSTAD SNEFRID M, STRANGSTAD TORE, BÅDSTØ AS, MOE BERIT REIERSEN, MOE FRED ERLING, INNLANDET FYLKESKOMMUNE, SAMEIET TJØNNLYKKJA DEL 1, MORTENSTUEN SIGNE, NYFLØT MARGRETHE, ØVERHAUG ANNE MARIE, MIDTVOLD KARI ANNE, GILBERG HANS INGE, SVEHAUGEN GERD LISE, FOSSHEIM SVEIN, STAV NÆRINGSBYGG AS, ØYER FJELLSTYRE, TANDHAGEN TORE, KOEN TOR ESPEN, HOLMEN ANDRE, ELVESTAD REINHART, STAVSPLASSEN SA, SOLBERG NINA, SKYBERG GRETHE, HÅRSTADHAUGEN HANNE K, HÅRSTADHAUGEN ØYVIND, GILLEBO JOHANNES, BAKKE ÅDNE, DOKKEN JOSTEIN, Knut Nysveen, BLOMBERG STEIN ERIK, RINDAL ERIK, RUGSVEEN JOSTEIN, KORNIKIENE JOLANTA, TROSVIK HANS, GILLEBO FRIDTJOF LEIF, THORSRUD JAN IVAR, TOPCAMP EIENDOM AS, GILLEBO IDA SCHÜBELER-M, STALSBERG EGIL, KVAM FRANTS EIRIK, RINDAL STÅLE, TINE SA, DALBAKK DAVID, GJEFSEN HALLDIS SVANHILD, ØYER KOMMUNALE BOLIGSTIFTELSE, HAGEN STIG, VEDUM BJØRG ØDEGÅRD, VEDUM MAGNAR, Øyer/Tretten Idrettsforening, KJORSTAD KNUT ERIK, BRENDLØKKEN HEIDI MARIE, BRENDLØKKEN SONDRE, LEDUM ANDERS, BJØRGTUN MÅLFRID GERDA, JENSEN BÅRD URI, JENSEN GEIR URI, GRÅV HANNE THERESE SKOGLI, HAUGEN VEGAR, SKOGLI HANS OLAV, ENGE EDGAR, BJØRKMAN INGRID MARGARETA, JOHNSGÅRD SIGBJØRN, BRUBAKKEN HARALD, VEDUM JAN, FLATEMO JENS, SIGURJONSSON GUDMUNDUR, VIGGOSDOTTIR BRYNDIS YR, MOE MORTEN, VELIONISKIENE KRISTINA, VELIONISKIS AUDRIUS, ZALAITE KAROLINA, WILHELMSEN INGER, VASRUD RUNE, VIKER METTE SOLVEIG, HAMMERVIK ANDREAS, HAMMERVIK HECEL MACABENTA, LINN MARI BERIT, JOHNSGÅRD ANNE, VIKER SIGURD MAURITS, ÅSSVEEN INGER JOHANNE, HARJO BERNT JOHAN, HARJO UNNI HELEN VIKER, BJERKESTUEN OLE FREDRIK, MORTENSEN HELGA KLARA, STRANDHEIM ELDBJØRG, KATKUS KESTUTIS, BJØRNSTAD TOVE METTE, BJØRGEN ANITA, JOHANSEN LENE ELISABETH, BRUDAL TORUNN, KONGSVEGEN 1569 AS, SUNDLI BERIT ILDRID, FLATEMO KARI JOHANSEN, HAGEN IVAR MORTEN, FRAGÅTT GURI, KRÅBØL ODD ARNE, COOP INNLANDET SA, FORMO KARI SYNNØVE, FELLESKJERNINGEN EIENDOM AS, KARLSTAD IVAR MAGNUS, TØMTERUD TONE, AULSTAD MARIT, BERGE NILS OTTAR, VEDUM ELISABETH, KVERNFLATEN IRENE F, NERAASEN VIDAR, NORDLIEN BENTHE IRENE, TANDE KRISTIAN, HAGEN ASGEIR, CIRCLE K NORGE AS, TRETTEN FRISØRSALONG AS, LEDUM RANDI, FORMO MARIUS, BJØRNSTAD ASTRID, SKJELLHAUGEN ARNE, SKJELLHAUGEN MARIT, BJØRNSTADJORDET ELSE O, BJØRNSTADJORDET KNUT, ENGELSTAD ASGEIR, ENGELSTAD RANDI, ØDEGÅRD REIDUN, STRANDHEIM THORA, MOE ANDERS, MOE MARION LIEN, NORDGÅRD SVEIN ERIK, SAGHEIM HÅVARD, SAGHEIM RANDI E Ø, ORDERLØKKEN ANNE H, TANDE OLE AMUND, KATKUVIENE RITA, PEDERSEN GERD ANNE RINGEN, MOEN ROLF BJARNE, KLÆVAHAUGEN JOHN, FURUHAUGEN EIENDOMSSELSKAP AS, JAT EIENDOM AS, HAGELUND THOR, NORDGÅRD KJELL HÅKON, EIDE KNUT ERIK, SANDEN LARS BJØRNAR R, SANDEN TOVE ROKKER, HØYESVEEN ARVE EGIL, FOSSHEIM ELIN-DAGNY B, 3 BYGG GAUSDAL AS, LUNNA GUNN THERESE, KRISTIANSEN JØRAN, KRISTIANSEN RANDI SOLBERG, JAKOBSEN CATO, REINFJELL JUDITH IREN, HAUGEN JAN, KOEN STEINAR, HOLMEN ERIK, LØKEN SVERRE SPARBY, HELGESEN STEINAR SLETTEN, WANGEN GURO, CHRISTENSEN SIVER GRANBU, Øyer Næringsråd, Forum For Natur og Friluftsliv Innlandet, Lågen Fiskeelv Sone 1 SA, Lågen Fiskeelv Sone 2 SA, Ffo Innlandet, Fortidsminneforeningen Oppland Avdeling, Sør-Gudbrandsdal Lokallag Av Fortidsminneforeningen, Oppl..., Britt-Iren Bjerkestuen, Hedalm Anebyhus AS, Steinar Flatemo
21/34-4
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Innlandet Fylkeskommune Kultur
21/3144-3
Dato: 07.12.2021 - Avsender: *****************
21/3285-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: *****************
21/172-8
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Bolig Partner Prosjekt AS
21/476-2
Dato: 07.12.2021 - Avsender: KS Digitale fellestjenester
21/3260-9
Dato: 07.12.2021 - Avsender: *****************
21/172-9
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Utgående Fakturering postmottak
16/2357-7
Dato: 07.12.2021 - Avsender: Trine H. Johansen
16/2357-8
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: *****************
18/1210-20
Dato: 07.12.2021 - Avsender: Gerd Marit Skjønsberg
16/2357-10
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: *****************
21/2215-20
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Øyer Tre AS
21/3151-2
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Mathilde Høyer
21/2215-21
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Kjell Nylund AS
21/3292-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: INNLANDET FYLKESKOMMUNE
21/3293-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: Foreningen Ubarka
21/3294-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: *****************
21/2215-22
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Granrudtorget AS
21/3297-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: Oppgjørspartner
21/3298-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: Vigdis Ødegård
21/3299-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: Privatmegleren
21/3300-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: Aina Merete Karlsen Hunder
18/2724-36
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Oda Johnsgård
18/713-11
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Marthe Solbakken Kristiansen
21/3304-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: HAFJELL MASKIN AS
21/187-6
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Erik Iversen
21/188-6
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Eva Cecilie Ekra Stokke, Håvard Stokke
21/43-730
Dato: 07.12.2021 - Avsender: Statsforvalteren
21/189-6
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Camilla Solvang Austestad, Morten Austestad
16/1806-11
Dato: 07.12.2021 - Avsender: *****************
16/1806-12
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: *****************
21/190-6
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Håvard Cartfjord, Gunnhild Trengereid
21/3306-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: UB Discount
21/191-6
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Dan Røssing
21/3302-2
Dato: 07.12.2021 - Avsender: Brit K Lundgård
20/1647-8
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: *****************
21/3302-3
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Anne Kristine Aronsveen, Anne Magnhild Braastad Lie, Arne Skogli, Brit Kramprud Lundgård, Dag Norvald Hansen, Erling Broen, Gudbrand Sletten, Hilde Margaret Strangstadstuen, Inger Synnøve Bratt, Ingrid Olaug Mork, Jon Halvor Midtmageli, Laila Anette Jonassen Skåden, Lars Høvren, Marthe Lang-Ree, Niklas Aas Skovdahl, Nisveta Tiro, Randi Øverhaug Sagheim, Roar Øien, Stein Plukkerud, Steinar Grimsrud, Svein Løken
16/2247-46
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: *****************
21/3047-3
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: *****************
19/678-13
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: *****************
21/3308-1
Dato: 07.12.2021 - Avsender: DNB EIENDOM AS
21/2612-13
Dato: 07.12.2021 - Avsender: Domstoladministrasjonen
21/3302-4
Dato: 07.12.2021 - Mottaker: Kommunestyret